Vítejte na stránkách bachových květových esencí, mé jméno je Lenka Samková a budu Vaším průvodcem.

 

Semináře

Vážení příznivci Bachových květových esencí,

 

z důvodu koronavirové epidemie jsem se rozhodla zrušit všechny naplánované semináře v prvním pololetí roku 2020. Podle vývoje situace budou semináře probíhat na podzim 2020 nebo až v roce 2021. Přeji nám všem, abychom tuto náročnou dobu a velkou výzvu pro každého z nás využili pro návrat k sobě samým, k rodinám a základním a opravdovým potřebám života a přežití: lásce, zastavení a vnímání krás kolem sebe i v těch "neobyčejnějších" věcech jako je rozkvetlá sedmikráska, lezoucí beruška.... Abychom v sobě opět po dlouhých desetiletích našli úctu k sobě, k jiným bytostem, k Zemi, Slunci, bez nichž bychom nepřežili ani den. Doufám, že znovu najdeme respekt k životu a vyšší síle (ať už ji nazveme jakkoli) a tím i respekt k sobě samým a svým jedinečnostem. Nechť je opět rodina tím "hnízdem", do kterého se rádi vracíme, kde odpočíváme a kam se těšíme - a jsme zase spolu - ne vedle sebe. Využijme toto nucené zpomalení a zastavení k tomu, abychom objevili, co opravdu chceme dělat? Čím a s kým chceme trávit svůj čas? Čím chceme pomáhat? V tichosti a klidu můžeme třeba poprvné v životě dát prostor svému vnitřnímu hlasu, své intuici a nechat se vést do nového dobrodružství .... a možná nalezneme větší radost, štěstí, spokojenost a zdraví, nežli tomu bylo v tom "starém systému", který se touto epidemií hroutí.

 

Držím nám všem palce. Všem přeji plné zdraví a "Nechť nás provází .... L Á S K A !!!!!".

 

 

Myslím na všechny a všem posílám svou lásku, porozumění a vděčnost, za vaši odvahu, vytrvalost, trpělivost a lásku, která bude více a více proudit do všeho a všech kolem nás.

 

S láskou a úctou a úsměvy

Lenka

 

P.S. Pokud je tato doba a její výzvy pro Vás příliš emočně náročná, neváhejte kontaktovat báječné a šikovné lidi v Nové Akropole, kteří kurzy Bachových esencí sami prošli a moc rádi Vám je pomohou připravit na míru. Kontakty naleznete na www.akropolis.cz.

Kontakt

Mgr. Lenka Samková, BFRP
(Bach Foundation Registered Practitioner)

E-mail: lenka@bachovky.cz

Tel.: +420 602 978 977

Skype: lenkasamicka

Olivová 93
​25170 Herink

Napište mi své dotazy