Vítejte na stránkách bachových květových esencí, mé jméno je Lenka Samková a budu Vaším průvodcem.

 

Nejčastější otázky

Jak esence pracují?

Zaplavují naše vědomí, naši celou bytost svou vibrací a energií. Pomáhají nám žít v přítomnosti a uvědomovat si své chování a své reakce na všechny události našich dní. Pomáhají nám žít vědomě.


Jsou Bachovy květové esence návykové?

Ne, nejsou. Esence pouze harmonizují naše emoce, naše pocity a čím více jsme vyrovnaní, harmonizovaní, tím méně je potřebujeme.


Mohou esence používat děti a těhotné ženy?

Odpověď na obě části otázky je „ano". Bachovy květové esence se vyrábějí z planě rostoucích, nejedovatých rostlin, proto u nich nehrozí předávkování ani žádné vedlejší účinky. Díky tomu jsou naprosto bezpečné a mohou je bez obav užívat těhotné ženy, miminka, malé děti, staří a vážně nemocní lidé.


Esence jsou uchovávány v alkoholu, alkoholici je tedy nemohou užívat.

Mohou, ale samozřejmě raději pod dohledem lékaře. V jejich případě se doporučuje esence hodně naředit, aby množství alkoholu bylo velice zředěno nebo je nakapat do horkého nápoje, kdy se alkohol odpaří, avšak esence samotné zůstanou.


Musím věřit, že mi esence pomohou, aby fungovaly?

Ne, nemusíte. Esence vás samy přesvědčí o svém účinku.


Kdo může Bachovy esence používat?

Všichni lidé bez rozdílu věku, zdraví či nemoci. Esence jsou 100% bezpečné i pro těhotné a kojící maminky i pro děti včetně novorozeňat. Bachovy esence dále mohou používat zvířata i rostliny, neboť i oni mají svou povahu, své nálady a různá rozpoložení.

.

Kontakt

Mgr. Lenka Samková, BFRP
(Bach Foundation Registered Practitioner)

E-mail: lenka@bachovky.cz

Tel.: +420 602 978 977

Skype: lenkasamicka

Olivová 93
​25170 Herink

Napište mi své dotazy