Vítejte na stránkách bachových květových esencí, mé jméno je Lenka Samková a budu Vaším průvodcem.

 

Užívání

Podrobné informace o možnostech užívání Bachových květových esencí se naučíte na kurzech, které vyučuji. Pokud nechcete jít na kurz, ale máte chuť nebo cítíte potřebu esence užívat, můžete si domluvit osobní konzultaci.

 

Dlouhodobé užívání

Léčebná lahvička je nejekonomičtějším způsobem dlouhodobého užívání esencí.

Vezměte si jakoukoli kapací lahvičku o obsahu asi 30 ml. Může být jak z umělé hmoty, nebo ze skla. Materiál lahvičky skutečně nijak neovlivňuje účinnost esencí. Do lahvičky nakapejte 2 kapky od každé zvolené esence, kterou potřebujete (maximálně však 6 až 7 esencí) a potom ji doplňte čistou pramenitou vodou bez bublinek  (nevhodná je destilovaná voda, vodu z vodovodu je třeba převařit). Jestliže potřebujete delší dobu užívat Krizovou esenci (Rescue Remedy), dáte jí do lahvičky 4 kapky. Pokud chcete, můžete lahvičku protřepat, ale pro účinnost esencí to není nutné. Ty fungují i bez protřepání.

Z takto připravené lahvičky budete užívat alespoň 4x denně 4 kapky buď přímo do úst nebo do jakéhokoli nápoje (může být teplý, studený, alkoholický či nealkoholický). Pokud ucítíte potřebu užívat je častěji, samozřejmě můžete. A jelikož se vyrábějí z nejedovatých rostlin, nehrozí předávkování, ani žádné vedlejší účinky.

Procházející nálady

Bachovy květové esence můžete také používat pouze na procházející nálady. Po identifikaci vaší nálady a esence, která vám ji pomůže uzdravit, si nakapete 2 kapky (4 kapky v případě Krizové esence) do jakéhokoli nápoje a budete upíjet tak dlouho, dokud nálada nezmizí.

.

Kontakt

Mgr. Lenka Samková, BFRP
(Bach Foundation Registered Practitioner)

E-mail: lenka@bachovky.cz

Tel.: +420 602 978 977

Skype: lenkasamicka

Olivová 93
​25170 Herink

Napište mi své dotazy